Вітаємо чернігівський Хесед Естер з 20-річчям!

chernigovА Ви бували в Чернігові? У красивому місті з давньою історією? А в єврейському Чернігові? Напевно ні. Дійсно, при відносній близькості до Києва (150 км) і великою кількістю пам'яток Чернігів не є туристичною Меккою, - більшість з нас прагне провести відпускні дні за тисячі кілометрів. Але ми - МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» - вирішили не втрачати можливості побачити одну з перлин єврейської культурної спадщини в Україні. Отримавши запрошення від дорогих колег, наша делегація минулим неділею побувала в Чернігові. Та й привід був чудовим - святкування ювілею Благодійного єврейського фонду «Хесед Естер»!

Погана осіння погода або звичайні рутинні турботи абсолютно не вплинули на святковий настрій організаторів і гостей. Зал Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм ми переповнений глядачами! Дух свята наповнював не тільки величні склепіння концертного залу, а й передавався радісним хвилюванням артистам, творчим колективам і почесним гостям, які прийшли привітати Хесед Естер з 20-річчям.

 

Під час святкування звучали найщиріші побажання, зворушливі слова вдячності Хеседу і його співробітникам, а керівництво міста високо оцінило внесок наших колег в розвиток соціально-культурного вектора муніципальної програми. Ми також приєдналися до привітань. І зараз, із задоволенням згадуючи гостинність Ірини Липкіної (директора Хеседу Естер) і його співробітників, хочемо ще раз побажати Благодійному єврейському фонду «Хесед Естер» найсвітліших днів, найщедріших спонсорів, найяскравіших подій і зустрічей, а також енергії, стабільності і щастя кожному члену дружною хеседскої родини!