Наші підопічні на виставці робіт українського дизайнера Слави Займак

Життя не стоїть на місці - все змінюється, тим більше мистецтво. У свою чергу воно змінює світ, пейзажі міських вулиць, інтер'єр будинків, людські відносини, наше світосприйняття в цілому. А вплив візуального мистецтва на настрій, психологічний стан і життя людини важко переоцінити. Відвідування галерей, виставок завжди залишається подією в нашому житті незалежно від віку, статусу, виховання, освіти. Звичайно, картинки в журналах, каталогах, книгах або інтернеті ми теж дивимося. Але для того, щоб по-справжньому зануритися в світ мистецтва, побачити своїми очима і, в ідеалі, фізично торкнутися того, від чого у нас захоплює дух, ми йдемо в галерею або музей, майстерню художника або шоу рум дизайнера. І ми, МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» намагаємося знайомити наших підопічних як з шедеврами класики, так і з новими напрямками дизайну, художньої творчості, забезпечуючи їм можливість відвідування виставок. Одним з таких яскравих осінніх подій став візит на виставку робіт українського дизайнера Слави Займака.

Слава - людина не тільки талановиа, зі своїм поглядом на навколишній світ, а й художник, який придумав нову технологію нанесення спеціальної суміші гарячого клею і фарб на полотно, одяг, взуття, аксесуари. Працюючи головним художником київського театру «Сузір'я», Слава віддає весь свій вільний час творчості, створюючи унікальні картини і речі. Будучи дуже відкритим, сонячним, життєрадісним, Слава із задоволенням провів екскурсію по своїй виставці, розповідаючи нашим підопічним не тільки про нові технології, але і відповідаючи на їх численні запитання. А цікавились відвідувачі і про сім'ю Слави, і про особисте життя, і про роботу, і про фарби, і про те, з чого починається творчий процес, як створюються картини, що він відчуває під час того, коли пише свої золоті павутинки ...

Наші підопічні і автор отримали колосальне задоволення від спілкування. І запросили його в гості. А Слава Займак погодився! І не просто в гості, а вести курс Арт Терапії для наших підопічних! Цей курс почнеться з середини листопада 2016 року і включає в себе бесіди, уроки малювання, лікування кольором і багато корисного, що, безсумнівно, буде сприяти не тільки соціальної адаптації наших клієнтів, але й поліпшенню їх стану здоров'я, розвитку творчого потенціалу.

МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» відкритий для всіх позитивних людей і з ентузіазмом підтримує креативні проекти. Ми вдячні Славі Займаку за його ініціативу і сподіваємося, що до нього приєднаються й інші талановиті люди. А Славі бажаємо творчих успіхів, благополуччя і з нетерпінням чекаємо першого етапу нашого проекту «Арт Терапія»!