Фантастика вже з нами! Персональна художня виставка Слави Займака в креативному просторі

Людина завжди мріє про майбутнє, про те, що для нього недосяжно: про досконалої краси, неземне кохання, незліченні багатства або найбільших перемоги. Свої фантастичні бажання ми втілюємо в музиці, літературі, кінематографі, театрі, образотворчому мистецтві. Трансформацію фантастичного світовідчуття, перетворену творчим натхненням автора, особливо яскраво передає живопис.

Цей вид мистецтва витримав випробування епохами. Здається, що жовті, хиткі піски часу огинають образи, закарбовані на полотнах великих майстрів. Тому наші предки, ми самі і наші діти застигаємо в німому захваті перед картинами і з насолодою купаємося в їх енергетиці. Так, саме цим впливом на емоційний стан людини славляться художники, які вміють в кольорі і через колір висловити сутність світу, відповідність або протиріччя вічних цінностей і суєти. Життя диктує мистецтву свої закономірності і, одночасно, відчуває вплив з боку мистецтва. У цьому союзі народжуються нові таланти, що втілюють взаємодію творчого і технологічного процесів. Майстри використовують традиційні та сучасні матеріали, авторські технології, створюючи принципово нові твори. Такі надзвичайно гарні, позитивні, сонячні арт-об'єкти були представлені популярним українським дизайнером Славою Займак на персональній художній виставці «Ідеї ... Кольори ... Емоції ...».

Виставка відкрита на другому поверсі МБФ «Єврейський Хесед« Бней Азріель »і буде працювати до 31 липня 2017 року. Вдало підібрані композиції викликають шквал позитивних емоцій у відвідувачів! А оновлений інтер'єр Хеседу підкреслює гармонію кольору і відчуттів. Співробітники і підопічні з задоволенням милуються картинами Слави, - ідеї, пофарбовані почуттям і емоційним переживанням, тонко уловлюються крізь поєднання яскравих фарб і пастельних відтінків. Особливий інтерес відвідувачів викликає авторська технологія Слави: за допомогою гарячого клею, акрилу, блискіток, адгезивних матеріалів, натуральних кавових зерен і інших елементів художник створює сяючі пишністю фантастичні об'ємні образи. Автор стирає грань між реальністю і мрією, а глядач із задоволенням поринає в цей привабливий світ казки. На виставці представлені 12 картин, раніше експонувалися на міжнародних і національних виставках, а також кілька арт-об'єктів на єврейську тематику, які автор підготував спеціально до нашого заходу.

Так, можна побачити купу, прикрашену бісером і золотим тризубом, а також гламурну молодіжну трактування цього традиційного головного убору. Посмішку кожного викликає легендарний черевичок Сари, представлений автором у новому форматі - у вигляді мініатюрного, милого повстяного Гапочка, прикрашеного золотим плетивом. А молодіжні футболки з традиційними іудейськими символами - хамсою, мінор! А яскрава, покрита павутинням золотого і вино червоного кольорів, бейсболка! Саме цей експонат став одним з найпопулярніших об'єктів: - мало хто відмовився від можливості зробити фотографію в бешкетному головному уборі.

Ми дякуємо нашого друга і партнера Славу Займак за надані роботи, допомога в організації експозиції і бажаємо натхнення, щастя, благополуччя, нових творчих результатів!

Читай також

Архів