Новий спільний проект «Школа фінансової грамотності для літніх людей»: вчимося керувати грошима по-єврейськи!

Якщо пропали, загублені або вкрадені гроші, мудрі євреї кажуть: «Дякувати Б-гу за те, що взяв грошима!» Таки да. Однако…

Хоча в усьому світі відомі євреї-фінансисти, але питання наявності або, що буває набагато частіше у літніх людей, відсутність грошей доводиться вирішувати всім. Тим, у кого немає пристойного фінансової освіти, рішення приходить з працею і не завжди правильне. А скільки ж за останній час з'явилося всяких нових кредитних спілок, пропозицій банків, акцій іноземних компаній або інтернет-валюти, в якій і сучасний економіст втратить голову! Що говорити про літніх людей, чия довіра експлуатується, а маленькі заощадження зникають у кишенях фінансових аферистів. Підопічні МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» не є винятком в цій ситуації. Важко передати, як багато сліз бачать та скарг слухають наші співробітники від літніх людей, які втратили останні гроші. Особливо віл одиноких людей, яких обдурили солодкими обіцянками. Але як же в цьому всьому розібратися? Як не попастися на вудку шлімазлам? І що насправді можна робити з грошима звичайним людям, що живуть на пенсії та зарплати?

На ці питання ми вирішили шукати відповідь не в газетах і не в модних форумах про гроші. Ми вирішили звернутися до найкращих фахівців - ПрАТ «Українська Міжбанківська Валютна Біржа» з пропозицією провести курс ліквідації фінансової безграмотності. І ми були почуті, а ідея - підтримана!

Курс ми назвали «Школа фінансової грамотності для літніх людей», а вести його буде не менш як сам Голова Правління УМВБ професор Анатолій Гулей! Курс складається з 4-х лекцій-презентацій, під час яких професіонал-банкір, досвідчений викладач на доступній для всіх мові пояснить і навчить всю команду слухачів як та що робити в наш непевний час з грошима, як розуміти ті чи інші комерційні пропозиції і як приймати рішення. А ще ми будемо знати як купити акції надійних іноземних компаній. І як отримувати по ним дивіденди. І що таке біткойн. І що ми з-під усього цього таки матимемо!

Перша лекція відбудеться 22 березня 2017 року першій половині дня. Точний час ми обов'язково проанонсуємо додатково в соцмережах і на нашому сайті. А поки що просимо записуватися в члени команди! Запис по телефону 241-07-46 у менеджерів клубу.

І пам'ятайте: «якщо проблему можна вирішити за гроші, то це не проблема. Це – витрати». Тому будемо навчатись разом як витрачати гроші мудро! Чекаємо на вас! Слідкуйте за нашими анонсами!

Читай також

Архів