Концерт для незрячої дівчини!

 

   зібрано 0 грн

   залишилось зібрати 1000 грн

Допомогти зараз

Ми звикли скаржитись на погоду за вікном - голі чорні дерева та сіре небо викликають в нас смуток, незадоволення, а в когось навіть депресивний стан. А коли золоті промені сонця торкаються зеленого листя, кольорових запашних квітів чи синьої хвилі або осінь розфарбовує все навкруги в несамовиті кольори, ми милуємося цією красою, бачучи усі принади навколишнього чарівного світу. В нас співає душа й добре на серці, ми складаємо вірші, співаємо пісень... А що ж робити тим, хто змалечку не бачив ані місяця, ані зірок, ані того листя й моря? Навіть чорні зимові гілки не бачив, а білий сніг відчував лише на дотик? Адже є й такі люди, що живуть поруч з нами… І ми хочемо розповісти про Катерину Дехтяр, підопічну нашого Фонду та її мрію.

Катерині 28 років, вона інвалід дитинства за зором. Так склалося її життя, що батьки також інваліди (батько – ІІІ групи, мати – ІІ групи). Мабуть, в цієї родини є багато скарг на життя, особливо у молодої жінки. Але вона не скаржиться. Вона мріє.

Мрія Катерини для нас, відносно здорових людей, це звичайна справа. Це не новий гаджет або вбрання, ні. Катя бажає відвідати концерт. На жаль, вона не може побачити артистів або шоу, але відмінно чує й може насолоджуватися музикою та співом! Катя мріє побувати у консерваторії, філармонії чи на концерті сучасних виконавців. Для цього потрібно купити квитки – для неї й для себе, забрати дівчину з дому, бути з нею поруч під час заходу, а також відвезти додому під двері. Орієнтовна сума такої події – щонайменш 1000 гривень, з огляду на вартість таксі в обидві сторони та квитків.

Якщо Ви бажаєте допомогти організувати культурний похід Каті – напишіть нам на емейл pr@kievhesed.org.ua. Якщо Ви можете надати фінансову допомогу для доброї справи, ми також будемо вдячні, бо найважливіше – здійснити мрію!

Допомогти зараз