Необхідні ліжка інвалідам дитинства!

 

   зібрано 0 грн

   залишилось зібрати 7600 грн

Допомогти зараз

Любов, кар'єра, подолання неприємностей, розчарування і щастя, кризи і перемоги ... Одни з нас більш-менш справляються з проблемами, а ось іншим менше пощастило в житті - їх доля зовсім скрутна. Особливо, коли це стосується розладів психічного стану.  Багато з таких людей ледве зводять кінці з кінцями: невеликі пенсії йдуть на лікування, оплату комунальних послуг та мізерне харчування. Про купівлю меблів, посуду або кухонного приладдя не піднімається навіть питання. Тут би якось вижити, який вже комфорт чи зручна постіль… І тоді людині, яка перебуває в найтяжчих ситуаціях, приходить на допомогу МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель». Фонд намагається допомогти матеріалами сангігієни, ліками і харчами, ремонтом оселі й направити соціального працівника, який сходить за продуктами, прибере в квартирі та допоможе прийняти їжу. Та є складнощі, які ми можемо подолати лише разом з вами, друзі. Ось і це прохання про підтримку стосується побуту двох жінок – Галини Булави та Рабінович Ганни.

Обидві жінки – інваліди дитинства. Самотні, без дітей. У Галини 2 роки назад не стало мами й жінка залишилась сама. А Ганна має вкрай тяжко хвору маму похилого віку, яка нещодавно зламала шийку стегна, що не є добрим прогнозом для старенької… Отже, єдиною допомогою Галини та Ганни є наш Фонд, партнери та друзі. Захворювання вищої нервової системи, на які страждають ці жінки, створюють для них власний, уявний світ, в якому й ті живуть... Але це не означає, що у хворих на подібні розлади немає потреб у нормальному ліжці чи звичайних меблях.

Ось і зараз ситуація така, що обидві жінки вимушені спати на давно потрощених й розвалених диванах, ризикуючи тим, що у будь-яку хвилину можна травмуватись. З огляду на стан здоров’я Галини та Ганни, ми маємо зробити все, аби уникнути таких ризиків. Тому звертаємось до вас, друзі, з проханням допомогти.

Загальна сума допомоги складає 7600 гривень (3800 гривень за 1 односпальне ліжко з матрацом).

Ми будемо вдячні за будь-яку допомогу – фінансову чи меблями. Навіть невеличка сума вашої пожертви чи одне ліжко для когось з бідолашних жінок вже наблизить нас до мети!

Фотографії обох жінок не розміщено з етичних міркувань. Разом з тим, по завершенню проекту нами буде розміщено фотографії вручення допомоги.

Допомогти зараз