Необхідне ліжко інваліду дитинства

 

   зібрано 0 грн

   залишилось зібрати 4000 грн

Допомогти зараз

Любов, кар'єра, подолання неприємностей, розчарування і щастя, кризи і перемоги ... Одни з нас більш-менш справляються з проблемами, а ось іншим менше пощастило в житті - їх доля зовсім скрутна. Особливо, коли це стосується розладів психічного стану.  Багато з таких людей ледве зводять кінці з кінцями: невеликі пенсії йдуть на лікування, оплату комунальних послуг та мізерне харчування. Про купівлю меблів, посуду або кухонного приладдя не піднімається навіть питання. Тут би якось вижити, який вже комфорт чи зручна постіль… І тоді людині, яка перебуває в найтяжчих ситуаціях, приходить на допомогу МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель». Фонд намагається допомогти матеріалами сангігієни, ліками і харчами, ремонтом оселі й направити соціального працівника, який сходить за продуктами, прибере в квартирі та допоможе прийняти їжу. Та є складнощі, які ми можемо подолати лише разом з вами, друзі. Ось і це прохання про підтримку стосується побуту жінки- Рабінович Ганни.

Ганна  – інвалід дитинства. Діточок не має, але у Ганнусі є вкрай тяжко хвора мама похилого віку, яка нещодавно зламала шийку стегна, що не є добрим прогнозом для старенької… Отже, єдиною допомогою Ганни є наш Фонд, партнери та друзі. Захворювання вищої нервової системи, на якеі страждає ця жінка, створює для неї власний, уявний світ, в якому й вона живе... Але це не означає, що у хворих на подібні розлади немає потреб у нормальному ліжці чи звичайних меблях.

Ось і зараз ситуація така, що Ганна вимушена спати на давно потрощеному ліжку, ризикуючи тим, що у будь-яку хвилину можна травмуватись. З огляду на стан здоров’я Ганни, ми маємо зробити все, аби уникнути таких ризиків. Тому звертаємось до вас, друзі, з проханням допомогти.

Загальна сума допомоги складає 4000 гривень (за 1 односпальне ліжко з матрацом).

Ми будемо вдячні за будь-яку допомогу – фінансову чи меблями. Навіть невеличка сума вашої пожертви вже наблизить нас до мети!

Фотографію жінки не розміщено з етичних міркувань. Разом з тим, по завершенню проекту нами буде розміщено фотографію вручення допомоги.

Допомогти зараз