Допоможіть Зої

 

   зібрано 0 грн

   залишилось зібрати 2000 грн

Допомогти зараз

Вже третій рік поспіль МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» веде надзвичайний по своїй суті проект – «Здійснення мрії».  Адже в родині Хеседу є підопічні, чия доля склалася тяжко. Це самотні, важко хворі люди, досягненнями яких є оптимізм, сила духу та тверда віра в завтрашній день, не дивлячись на жахливі обставини життя. А також в них є звичайні побутові потреби, реалізація яких стала для цих людей мрією. Безумовно, наш Фонд допомагає цим підопічним з організацією консультацій фахівців, ліками, оплатою операцій, частковим ремонтом житлового приміщення тощо. Однак є й такі справи, які неможливо здійснити без сторонньої допомоги. Особливо, коли мова йде про підопічних молодого віку. Однією з них є Зоя Борс.

Зоя живе з дідусем-опікуном, який має вікові негаразди із здоров’ям. Батьків у дівчинки не має, а з самого дитинства вона «подорожує» з однієї лікарні в іншу: онкологічне захворювання мозоку, на яке страждає 22-річна дівчина, висмоктує з неї не лише здоров’я, але й не дає ані працювати, ані жити як звичайна дівчина.

Два роки тому ми всі разом допомогли Зої здійснити мрію – забезпечили їй поїздку до красивого міста Львів за рахунок пожертв, зібраних під час художньої виставки заслуженого художника України Германа Гольда. Для дівчинки, яка ніде в житті не була, крім лікарень, ця подія стала дивом. А ми всі, хто взяв участь у проекті, - чарівниками! Зоя, яка побувала і на екскурсіях, і у Львівському театрі, і в синагозі просила передати всім чарівникам найбільше і найщиріше «дякую»! За ваші теплі серця і щирі душі!

Сьогодні дівчина знову потребує допомоги – придбання 2 комплектів постільної білизни, а також комплекту рушників. Для багатьох з нас це звичайні покупки, які ми можемо зробити у зручний для нас час. Але не для Зої з її мізерною пенсією, яка зазвичай витрачається на ліки.

Загальна сума допомоги складає 2000 гривень, з них 1400 гривень – 2 комплекти постільної білизни (бязь 100%, виробництво Україна) та 600 гривень – 1 набір рушників (хлопок 100%, 4 одиниці).

Шановні чарівники! Допомогу можна надати як фінансову, так й передати у дарунок для Зої необхідні комплекти. Ми та дівчина будемо вдячні за будь-яку підтримку!

Допомогти зараз