Робота у фонді

МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель»- це команда людей, які віддають справі благодійності не тільки свої професійні навички і знання, а й теплоту серця, щире бажання робити добро і піклуватися про ближнього. Тому ми ретельно підходимо до вибору членів нашої команди.

Всі наші співробітники - однодумці, що засновують свою щоденну роботу на уважності до людей, умінні вислухати і допомогти, повазі до клієнтів, волонтерів, іншим співробітникам, відповідальності та ощадливому використанні ресурсів Фонду, толерантності і прагненні до залучення та розвитку кращих єврейських традицій, збагачення єврейської культури .

Ми дотримуємося трудового законодавства і корпоративної етики, що дозволяє нам разом вирішувати надзвичайно важливі соціальні проблеми наших клієнтів.

Ми підтримуємо ініціативу наших співробітників, поділяємо їхні здорові амбіції, креативність і прагнення до підвищення кваліфікації, саморозвитку для досягнення якісних результатів роботи.

Якщо у Вас такі ж цінності, як і у нас, Ви готові віддавати свої знання і теплоту серця, націлені на розвиток єврейської громади міста Києва та Київської області, ми будемо раді запросити Вас до участі в конкурсі на вакантні посади за умови їх наявності.

Будь ласка, надсилайте Ваші резюме на нашу адресу: hr@kievhesed.org.ua

Якщо з якоїсь причини у Вас не виходить вислати резюме в електронному вигляді,

Ви можете зв'язатися з нами за телефоном: (044) 242-14-47

На жаль, на 2021-й рік вільних вакансій немає