Центр волонтерства

Центр волонтерства Київ Хесед

Програми Хеседу різноманітні та насичені, але жодну з них не було б реалізовано без допомоги наших волонтерів. Спеціально для волонтерів при  фонді завдяки підтримці МГО «JDC» працює благодійна програма «Центр волонтерства Київ Хесед» волонтерської мережі Volunteer Community JDC.

Координатор – Іванна Єдгарова (фахівець по роботі з волонтерами, менеджер із звязків з громадськістю Фонду).

Волонтери надають консультації з актуальних питань здорового способу життя, проводять заняття з вивчення іноземних мов, майстер-класи, беруть участь у роботі наших творчих майстерень, а також у реалізації усіх проектів цільової допомоги підопічним МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» та членів єврейської громади Києва, Київської області, Житомира, Житомирської області. За допомоги волонтерів десятки соціально незахищених людей отримують абсолютно безкоштовно послуги цирюльні, дрібний ремонт одягу, побутової техніки, заняття скандинавської ходьбою, допомогу із засвоєння практичних навичок користування гаджетами, беруть участь в гуртках рукоділля, соціально-культурних та пізнавальних програмах, творчих і кулінарних  конкурсах тощо.

У масштабах МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» внесок волонтерів надзвичайно великий, у масштабах життя підопічних Фонду та членів єврейської громади - безцінний.

Ось лише деякі способи надати допомогу:

  • організація онлайн та офлайн лекцій, уроків, семінарів, концертів для підопічних Фонду;
  • проведення консультацій щодо різних аспектів здорового образу життя;
  • побутова допомога підопічним Фонду та членам єврейської громади - дрібний ремонт сантехніки, меблів, побутової техніки, парасольок, прасок і т.п.;
  • послуги перукаря в соціальній перукарні Фонду або під час колективного виїзду до пансіонату людей похилого віку;
  • надання безкоштовної первинної юридичної допомоги;
  • допомога координаторам проектів цільової допомоги та інших програм.

Приєднуйтесь до команди волонтерів! Для того, щоб стати волонтером, будь-ласка, заповніть анкету. Після заповнення її необхідно надіслати на електронну пошту Фонду за однією з адрес: pr@kievhesed.org.ua, kvc@kievhesed.org.ua. У заявці прохання вказати сферу послуг, у якій ви готові взяти участь, та свої контактні дані.
Анкета волонтера завантажити

Якщо Ви не маєте можливість завантажувати анкету, то просто зараз можете заповнити заявку!  

Заявка

Увага! Відправляючи відомості Ви даєте згоду на обробку представленої Вами інформації (включаючи персональні дані)

Ваше повідомлення було успішно надіслано!