• Нам вдячні

    У роботі з людьми вкрай важливо знаходити контакт, особливі точки дотику, які перетворюють буденність у творчість, а ремесло у мистецтво. У цьому розділі ми хочемо поділитися найяскравішими та найтеплішими моментами у роботі МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель», наших партнерів, спонсорів та волонтерів. Тут ми розмістимо відгуки наших клієнтів про те, як вони оцінюють нашу роботу та що вона для них означає.

    Усі програми МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» розраховані на різноманітну підтримку наших клієнтів і нам надзвичайно приємно, що кожна з них припадає до душі підопічним фонду. Так ми отримуємо численні відгуки щодо програми «Генеральне прибирання», що надається як безоплатна допомога євреям. Найчастіше клієнти фонду солідарні з Інною П., яка висловлює особливу вдячність «… за сумлінне ставлення до виконання запропонованої роботи, доброзичливість та культурну поведінку» наших співробітників.

    Приємно, що євреї Києва та Київської області не лишаються байдужими і до культурного життя, світських раутів та веселих зустрічей у кондитерських та кафе, куди ми з радістю їх запрошуємо. «Сама ідея проведення такого заходу просто прекрасна!», – щиро захоплюються учасники групи денного центру «Оболонський-1». А група «Виноградар-1» з готовністю підхоплює цю натхненну ініціативу: «Уся наша група у захваті від цього свята… Це ще один ковток приливу сил. Щиро вдячні усім організаторам». Така благодійна допомога вносить різноманітність у будні наших підопічних.

    Напередодні свят усі ми радіємо, отримуючи теплі привітання від рідних та близьких, адже це так природньо, вітати тих, хто тобі дорогий і важливий. Так само співробітники фонду радіють привітанням та побажанням від своїх клієнтів. До прикладу, Раїса Е. надіслала нам листівку зі словами: «Хай завжди примножується душевне багатство членів трудолюбивого, уважного, турботливого, необхідного, ніким та ні чим не замінного колективу Хеседу «Бней Азріель». Ми пишаємося такими схвальними відгуками і сподіваємося, що надалі наші клієнти будуть так само високо оцінювати діяльність МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель», адже ця оцінка – головний показник нашої потрібності та корисності.