• Міжнародна практична конференція

   

   

  Звіт

  про організацію та проведення міжнародної практичної конференції

  «Актуальні питання деменції у ХХІ столітті: зарубіжний та вітчизняний досвід»

  19-20 квітня 2018 року

   

  Досягнення цієї мети неможливо без отримання нових знань, обміну передовим досвідом, впровадження ефективних методів та форм роботи. Саме на цьому ґрунтується місія конференції.

  Метою конференції є поширення отриманих здобутків задля формування толерантного ставлення суспільства до людей з деменцією.

  Міжнародна практична конференція «Актуальні питання деменції у ХХІ столітті: зарубіжний та вітчизняний досвід» відбулася 19-30 квітня 2018 року у Великому конференц-залі Національної академії наук України (адреса: м. Київ, вул. Володимирська 55) за сприяння: 

  -  Міжнародної громадської організації «WorldJewishRelief» (Всесвітня Єврейська Допомога) (Великобританія);

  -  Міжнародної громадської організації Центр «Джойнт» (Представництво Американського єврейського об’єднаного розподільчого комітету «Джойнт» у Центральній та Західній Україні) (США);

  -  Міжнародного благодійного фонду «Єврейський Хесед «Бней Азріель» (Україна);

  -  Київської міської державної адміністрації.

  На конференції зареєструвалося та були присутніми 262учасників.Це фахівці соціальної сфери, які представляють: державні установи, громадські та комерційні організації України; представники єврейських благодійних фондівХесед України та закордонних громадських благодійних єврейських організацій (Білорусь, Грузія, Великобританія, Молдова).

  Хоча планувалося не більше 120 учасників. Це говорить про те, що тема, заявлена на конференції, наразі є актуальною для України. І фахівці різних соціальних інституцій готові до соціального діалогу та партнерської взаємодії щодо розв’язання даної проблеми.

   

  Архів