Диво сталося! Вікторія Баришнікова отримала планшет!

 

   зібрано 2000 грн

   залишилось зібрати 0 грн

Кожна людина в будь-якому віці мріє про те, щоб в зрілі роки мати певний достаток, здоров'я і жити з рідними. Добре, якщо склалось все, як планувалося. Але що робити, якщо трапилося нещастя? А до того ж Ваша доля така, що Ви – самотні, тільки десь далеко живе старенький тато ... І замість веселою метушні з онуками у вас – лікарні, операції за операціями, бідність та відмова від нормального існування ... У місті, де ви народилися, йде війна ... Що тоді? Як жити далі, коли серце плаче, але немає можливості побачити обличчя єдиної близької людини – батька? Це боляче. Але разом - ми і Ви - можемо допомогти людині впоратися з соціальною ізоляцією!

Наша підопічна Вікторія Баришнікова опинилась саме в такій непростій ситуації. Родом з Донецька, живе в Києві. І в свої 55 років, після 4-х складних операцій, вона обмежена в пересуванні, а здатність до самообслуговування знижена на 80 відсотків. І, хоча Вікторія залишається позитивною людиною, але вимушене обмеження в спілкуванні пригнічує її неймовірно! Щоб вирішити цю проблему, потрібен самий звичайний ноутбук. З його допомогою Вікторія Борисівна зможе спілкуватися з татом, приймати віртуальну участь в наших проектах, бути в курсі подій і підтримувати зв'язок з іншими підопічними.

Ще з грудня 2016 року ми активно збирали допомогу на придбання гаджета. Адже пенсіонер-інвалід не може собі дозволити придбати таку річ. Ми вірили, що її ситуація знайде відгук у серцях небайдужих людей і, зібравши кошти, ми придбаємо ноутбук або планшет для Вікторії Борисівни. На що ми сподівалися? Звісно ж, на диво – можливо, знайдеться той, хто зможе просто подарувати їй гаджет… І це диво сталося! Польська благодійна організація «Оливкове дерево» вирішила подарувати Вікторії Борисівні планшет! Приїхавши до Києва, Тім Рабінек разом з нашими співробітниками направився до Вікторії … і ті емоції, які переживали всі присутні, особливо Вікторія, неможливо передати словами.

Мрія здійснилася. Ми щасливі з того, що не пройшли повз і оголосили про допомогу Вікторії Баришніковій. І вдесятеро щасливіші від того, що знайшлися люди, яким її проблема стала близькою, а вирішення – можливим. Від усього серця дякуємо нашим партнерам – благодійній організації «Оливкове дерево» – за допомогу і чудовий подарунок! А та допомога, яку нам вдалося зібрати для придбання гаджета, буде використана для придбання планшету іншій нашій підопічній, Регіні Бовкун – підопічній нашого МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель». http://www.kievhesed.org.ua/uk/projects/actual/give-the-gift-of-communication.