«Вікно у світ» від д-ра Михайла Моргуліса (США) для Регіни Бовкун, підопічної київського Хеседу

 

   зібрано 4000 грн

   залишилось зібрати 0 грн

Кожен, хто хоча б раз відвідав наш сайт, знайомий з історією Регіни Бовкун – талановитої, освіченої і дуже інтелігентної підопічної МБФ «Єврейський Хесед «Бнєй Азріель». Перенісши надскладну операцію з видалення пухлини головного мозку, активна, допитлива жінка виявилася прикутою до ліжка. Втративши можливість самостійно рухатися і виходити з дому, Регіна поступово втратила практично усіх друзів і знайомих. Але цікавість до життя, спілкування і контакту зі світом жінка не втратила, мріючи про інтерактивну участь у житті єврейської громади.

І ось у серпні цього року МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» відвідав Михайло Моргуліс – почесний консул США у Білорусі. Його на стільки вразила історія Регіни Бовкун, що наш почесний гість виявив бажання особисто допомогти жінці, яка так гостро прагне подолати соціальну ізоляцію.

Михайло Моргуліс придбав і передав Регіні заповітний пристрій. Одним з перших бажань важко хворої жінки було побачити людину, чиє милосердя до неї на стільки велике. Зі сльозами на очах наша підопічна роздивлялася світлини Михайла. Неможливо описати словами радість, яку переживала Регіна. Незважаючи на всю складність свого становища, вона знайшла у собі сили посміхнутися і щиро подякувати людині, яка подарувала їй давно втрачений зв’язок зі світом. Тепер Регіна може самостійно стежити за всім, що відбувається у київському Хесесді, дізнаватися новини культури і науки в Україні і світі, а головне – підтримувати спілкування з іншими людьми.

Розпочавши проект адресної допомоги, ми закликали всіх, у кого є можливість, долучитися до збору коштів для покупки планшету, який би допоміг Регіні стежити за подіями зовнішнього світу і, за змогою, долучатися до них. Збір коштів був тривалим і ми щиро вдячні кожному, хто відгукнувся на заклик про допомогу. Хай вам сторицею повернеться ваша щедрість і милосердя!

Оскільки Регіна отримала планшет у подарунок від Михайла Моргуліса, усі кошти, зібрані для неї, ми адресуємо Аллі Бобровій – підопічній МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель», яка також потребує придбання планшету http://www.kievhesed.org.ua/projects/actual/help-a-lonely-man.