• Долаючи самотність: «Вікно у світ» для Ніни Ворони

   

     зібрано 2509 грн

     залишилось зібрати 0 грн

  Як ви вважаєте – що найцінніше у житті людини: коштовності, нерухомість, чи може кар’єра і соціальний статус? Поза сумнівом, усі ці показники успішності дуже важливі і можуть істотно покращити умови життя, та чи замінять вони живе спілкування, людське тепло і щире задоволення від улюбленої справи? Звісно ж, що ні, відповісте ви, і будете абсолютно праві!

  Улюблена робота, звичний спосіб життя і близька людина поруч – це скарб, який по-справжньому можна оцінити, лише втративши його назавжди. На жаль, так буває, що активна, життєрадісна і творча людина одночасно позбувається близьких, опиняється наодинці з проблемами та хворобами, а соціальна ізоляція стає нормою її життя. У такий період життя важливо, щоб поруч опинився той, хто зможе підтримати або буде шукати тих, хто допоможе нужденній людині. Так сталося і з підопічною МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» Ніною Вороною.

  Пропрацювавши 32 роки на радіозаводі, проживши чудові роки у мирі та злагоді з чоловіком, у похилому віці Ніна залишилася сама. Поховала чоловіка і вийшла на пенсію, після чого перенесла надзвичайно складну операцію на нозі і. як наслідок, практично втратила можливість виходити з дому і підтримувати зв’язок із зовнішнім світом.

  Так інтелігентна жінка з прекрасним смаком, шанувальниця виставок і театрів, вправна майстриня-рукодільниця, яка активно підтримувала контакти зі співробітниками, опинилася в ізоляції у власному домі, але не втратила інтерес до суспільного життя і світу культури. А найголовніше, Ніна зберегла щиру віру у те. Що навіть у її скрутному становищі можливо брати посильну участь у житті єврейської громади Києва, слідкувати за останніми новинами та насолоджуватися досягненнями сучасного мистецтва.

  І сьогодні нам надзвичайно приємно повідомити. Що у рамках проекту благодійної адресної допомоги «Вікно у світ» підопічні МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» Ніні Вороні був переданий у дар планшет, за допомогою якого жінка зможе інтерактивно долучатися до подій. Що відбуваються у Хеседі і стежити за усім, що їй цікаво в Україні і світі. Придбання планшету стало можливе завдяки пожертвуванням відвідувачів Єврейського Арт Хабу. Допомога збирається під час презентацій благодійних художніх виставок, що тривають у Київському Хеседі.

  Ми щиро вдячні кожного небайдужого, чиє бажання допомогти подарувало Ніні такий довгоочікуваний планшет і дійсно відкрило для підопічної Київського Хеседу «Вікно у світ». Хай воздається вам по ділам вашим! Мазаль тов, дорогі друзі!