Всесвітній день гуманітарної допомоги: підтримуємо ВПО

 Протягом 25 років наш хесед допомагає нужденним людям. Особливої актуальності гуманітарна допомога отримала зараз, під час війни росії проти України, адже до наших підопічних долучились біженці, які постраждали від військової агресії. Зазвичай люди, які переїхали до регіонів, в яких МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» надає благодійну допомогу, не мають із собою необхідних у побуті речей. Це не дивно, тому що люди рятували своє життя та рідних, а не майно і речі. Тим більше, що тут, на місці, є наш хесед, який завжди прийде на допомогу.

Напередодні Всесвітнього дня гуманітарної допомоги ми зробили адресну доставку наборів гігієни для більш ніж 40 підопічних з числа ВПО, які нині проживають в Києві. Здебільшого це жінки, що були надзвичайно раді отриманим засобам гігієни – шампуням, дезодорантам, спеціальним медичним кремам та гелям, які поки що евакуйовані люди за тяжких фінансових обставин не можуть придбати самостійно.

Наші підопічні дякували всім помічникам та донорам. Ми приєднуємось до щирої подяки і бажаємо миру, Перемоги та гараздів! Слава Україні!

Читай також

Архів