25 років разом з вами!

 25 років разом!

В цьому році нам - МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» - виповнюється 25 років!
Почавши з нуля в країні, де понад 70-т років не було натяку на філантропію, за чверть століття наш фонд став розвинутою сучасною організацією, яка повністю відповідає стандартам благодійності XXI століття. МБФ «Єврейський Хесед « Бней Азріель » був створений і працює за підтримки « Джойнт » (JDC) - провідної єврейської міжнародної гуманітарної організації, яка вже більше тридцяти років допомагає нужденним євреям і розвиває єврейське життя в країнах колишнього Радянського Союзу.
За минулі роки ми стали справжньою, дружньою родиною, в якій:
• щорічно отримують допомогу близько 10 тисяч підопічних - членів єврейської громади Києва і області, про яких ми піклуємося в рамках благодійних програм і проектів цільової допомоги;
• понад 300 волонтерів, які віддають безоплатно свої час, енергію і сили клієнтам фонду;
• близько 900 соціальних працівників та 96 співробітників офісу, що забезпечують нашу безперебійну роботу.
Ми добре пам'ятаємо, як не просто було починати в непередбачувані 90-е, як сильно вдарили по всім нам кризи 2008-го і 2014-го. Ми також встигли добре відчути на собі - що таке пандемія коронавируса, яка почалася в 2019 році і продовжується до цього дня. Ми проходили складні уроки і продовжуємо долати непрості ситуації, працюючи по-чесному і не зраджуючи своїм цінностям - допомагати, даруючи надію і сили.
Ми стали невід'ємною частиною історії сфери благодійності світу і України. Звичайно, за 25 років багато чого вже досягнуто, але ми не поспішаємо спочивати на лаврах, бо «... благодійність, як рай, повна благословень, і милостиня перебуває повік». І, хоча подекуди бувало не просто, але за цей час ми набрали безцінний досвід надання підтримки нужденним в нас людям і переплавили його в ту мудрість і силу, які допомагають нам сміливо дивитися в майбутнє.
І сьогодні ми хочемо подякувати всім тим, хто з нами вже 25 років!
Перш за все, ми дякуємо нашим таким неймовірним і зворушливим підопічним! Бажаємо їм міцного здоров'я, благополуччя на кожен день, бадьорості та енергії.
Ми дякуємо нашим спонсорам та партнерам, без яких ми не змогли б реалізувати жодної програми, за те, що на них можна покластися в спокійні і бурхливі часи.
Ми дякуємо нашій крутій команді Суперлюдей з великими, щирими серцями - соціальним робітникам, волонтерам, працівникам офісу - і тим, хто з нами всі ці 25 років, і тим, хто тільки приєднався до нас!
Всі разом ми - це та сила, на якій тримається наш світ!
Мазаль тов! До 120 в благополуччі!

Читай також

Архів