Вітаємо волонтерів зі святом!

5 грудня – Міжнародний день волонтера
Волонтерська діяльність в Україні стала такою, що дозволяє говорити про себе як про суспільне явище. Завдяки нелегкій праці волонтерів безліч людей отримує необхідну допомогу та підтримку. Волонтери допомагають дітям і дорослим, піклуються про здоров'я людей і тварин, їхній комфорт і безпеку. Особливе місце у волонтерському русі займає допомога одиноким, безпорадним соціально незахищеним людям похилого віку.

В МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» вже понад 20 років діють небайдужі люди – волонтери! Зазвичай, волонтерами ставали молоді пенсіонери, а також ті активні люди, про яких у народі кажуть «причепи до них двигун, то дадуть світла усій країні»! А кілька останніх років до них приєднались студентська молодь, лікарі, артисти, творчі особистості, професіонали соціальної сфери, психологи та багато інших щирих людей. За участю волонтерів регулярно проводиться інформаційно-просвітницька діяльність, онлайн заходи для людей літнього віку, одиноких й соціально незабезпечених людей, які опинились у скрутних життєвих обставинах. З початку карантинних обмежень наші волонтери не мали змоги працювати у звичному режимі, однак швидко перейшли до нового формату надання підтримки – допомагали у розповсюдженні наборів продуктів харчування, організовували численні онлайн заходи, завдяки яким люди долали соціальну ізоляцію, робили багато інших добрих справ.

Причин, за яких люди стають волонтерами, багато. Це бажання поділитись знаннями й корисними навичками, знайти нових друзів чи здійснити добру справу на честь або в пам’ять своїх бабусь та дідусів… Це співчуття й віра в те, що великі суспільні справи починаються з особистих, малих. Але головне – це благодійна ідея, яка відображає важливість та принципи життя. Адже на безкорисливості й взаємодопомозі тримається наш світ!

Дякуємо вам, ШАНОВНІ ВОЛОНТЕРИ, за небайдужість, гарячі серця та надзвичайно потрібну громадську діяльність! 

Читай також

Архів