Ми вдячні

Усі наші програми створені для того, щоб допомогти підопічним жити гідно. Але жодна з них не могла б здійснитися без активного бажання наших спонсорів і партнерів знову і знову брати участь у реалізації проектів та програм.

Міжнародний благодійний фонд «Єврейський Хесед «Бней Азріель» висловлює щиру вдячність нашим спонсорам – Американському єврейському розподільчому комітету «Джойнт», організації з матеріальних претензій до Німеччини «Клеймс Конференц», організації World Jewish Relief і Фонду Дружби, фонду «Християни за Ізраїль», єврейським громадам, синагогам та центрам.

Ми щиро вдячні нашим партнерам: Посольству Держави Ізраїль в Україні, Ізраїльському культурному центру, Єврейському фонду України, Всеукраїнській асоціації євреїв – в’язнів гетто і концтаборів, Солом’янській районній у місті Києві державній адміністрації, мережі магазинів сімейної покупки «Фуршет», організації Міжбанківська валютна біржа України, Адвокатській конторі «ЮрВед», галереї «Тауверс Гєлєри Интернешнл», газетам «Єврейський оглядач» та « Єврейські вісті (Україна)», а також багатьом іншим, хто допомагає виконувати нашу місію.