• Чекаємо на креативних та талановитих!

  Різноманітні заходи та проєкти Центру общинної та культурно-масової роботи МБФ "Єврейський Хесед "Бней Азріель" спрямовані, перш за все, на попередження соціальної ізоляції підопічних фонду, стимуляцію їхньої креативності та збереження ментального здоров'я. Багато років поспіль тут працюють творчі студії та гуртки, де майстрині роблять фантастичні, милі для серця речі.

  Сьогодні, не зважаючи на війну, гурток рукоділля продовжує свою роботу під керівництвом молодої, талановитої  Ганни Риженко. Щотижня збираються ті, хто обожнює творити та хоче засвоїти нові, цікаві підходи у створенні привабливих предметів інтер'єру чи прикрас. Ми поцікавились в рукодільниць про їхні  думки щодо участі в гуртку і ось що вони нам розповіли.

  "До цього часу я не займалась рукоділлям, не було часу... робота, родина... З виходом на пенсію я стала підопічною фонду і почала відвідувати гурток рукоділля. Тут дуже цікаво! Я навчаюсь новому, в мене з'явилось нове коло спілкування, а робота пальців допомагає мені зберегти пам'ять, яка з віком погіршується", - поділилась своїм досвідом Любов Ю.

  Галина В. додала, що вона час від часу відвідувала зустрічі гуртка рукоділля ще до пандемії коронавірусу, а зараз є постійною учасницею та у будь яку погоду приїздить на зустрічі гуртка, адже тут, займаючись творчістю, вона відволікається від бід сьогодення й отримує позитивний настрій...

  Ще одна учасниця гуртка - Тетяна В. - підкреслила, що "...найбільше мені до вподоби гарна компанія, що склалась з дівчат-учасниць, а також легке, душевне спілкування, яке надихає жити далі".

  Безумовно, після таких схвальних відгуків ми поцікавились у Ганни Риженко, керівниці гуртка, про причини її вибору проводити творчі заняття для жінок старшого віку. "У таких людей є свій багаж досвіду та емоцій. Їм важливо ділитися цим з іншими, а також реалізувати своє творче "Я". Особисто мені цікаво спілкуватись з учасницями, оскільки ми навчаємо одна одну: я намагаюсь розкрити нові сучасні "таємниці" хендмейд, а вони діляться своїм життєвим досвідом та розвивають мій світогляд. Я відчуваю себе більш впевненою, коли поруч люди поважного віку й ми разом займаємось доброю справою. Адже краса та творчість - це запорука того, що життя продовжується!"

  Зустрічі гуртка рукоділля відбуваються в затишному приміщенні фонду, де є всі умови для комфортного та безпечного перебування людей, адже в нас є кімната укриття на випадок повітряної тривоги. Всіма матеріалами для творчості забезпечує фонд. Від учасниць потрібно лише бажання й можливість приїджати до нас один раз на тиждень! Крім того, після заняття майстрині мають час для чаювання, обміну думками та планування подальших цікавих зустрічей.

  Ми бажаємо гуртку рукоділля подальших успіхів, натхнення, гарного настрою! Запрошуємо всіх бажаючих долучитись до нас! Чекаємо на ваші звернення за телефоном +38 050 315 43 62. Всім позитиву та Перемоги!