Запальні кубинські ритми звучали в клубі МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель»

Коли ми розмірковували над тим, що варто запросити в Хесед виконавців кубинської музики, то ми думали, що кубинські мотиви - це щось модне і класне, досить специфічне, але привабливе для будь-якого слухача. Для єврейського теж. Анітрохи не вагаючись ми запросили виступити у нас молодий в українському музичному середовищі колектив «Тріо Гавана» ... І вони прийшли ...

Ой, вей! Як же ми помилялися! Буквально з перших нот з'ясувалося, що слухачі не тільки прекрасно приймають кубинські і латиноамериканські ритми, а й знають деякі пісні напам'ять! Втім, чому дивуватися? Адже серед підопічних МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» дуже багато представників творчої інтелігенції. А як багато серед них музикантів! Тому не варто дивуватися тому, що на концерті сталося те, без чого не буває південних гарячих романів - трапилася пристрасть. Так, слухачі з усією пристрастю закохалися в самобутню кубинську музику, в сріблясті голоси співаків і, звичайно, у звабливі звуки гітари.

Все, що звучало на нашій сцені холодним січневим днем, було народжене давним-давно під спекотним сонцем плантацій, просякнуте золотистим ромом портів, коричневими сигарами і легким сільським Сороа. Історія кубинської музики не йде корінням в стародавні часи. Однак в тому і парадокс, що народжена не так давно в порівнянні з іншими музичними стилями, кубинська з приголомшливою швидкістю виросла в самостійне музичне і танцювальне спрямування. Куба знаменита своїми танцями - спекотною сальсою, чуттєвої румбою, ча-ча-ча, мамбо, болеро, дансон .. Популярність цих ритмів зростає з кожним роком. З'являються нові колективи, з натхненням грають кубинську музику. Ось і нашими гостями також стали музиканти, що працюють 5 років в даному напрямку. Але дуже особливі музиканти - українсько-кубинський колектив!

Після 4-х річного контракту з відомим київським рестораном "La bodeguita del medio", одному з учасників групи «Тріо Куба» приходить ідея підтримки кубинської музики в Україні в колективі нового формату, який би об'єднав кубинських і українських музикантів. Це легко вдалося, так як в Україні багато чудових виконавців, які відчувають і люблячих латиноамериканські ритми. Нова група, яка стала називатися "Тріо Гавана", виконує ча-ча-ча, сон, який в наш час називають сальсою, болеро та інші види латиноамериканської музики. Завдяки приєднанню скрипки, група може працювати в декількох форматах і навіть перетворюватися в квартет. Для особливих гурманів в тріо є жіночий голос. Всі учасники групи талановиті і професійні, люблять свою справу і доставляють своїм виконанням незабутнє задоволення всім любителям латиноамериканських ритмів.

Директор і засновник групи - Роландо Ернандес Міліан, гітарист і вокаліст, а також Наталія Ернандес Міліан, вокалістка, яка грає на маракасах представили нашим слухачам всю палітру творів, що стали вже класичними, а також порадували новими композиціями. І захоплені слухачі нагороджували їх оваціями знову і знову ...

МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» дякує чудовим музикантам за подаровані хвилини радості, усмішки і сяючі очі наших підопічних. Ми чекаємо вас в гості знову, дорогі друзі! А також запрошуємо до нас на сцену інші музичні колективи. Приходьте і запалюйте серця ваших шанувальників!

Читай також

Архів