День соціального працівника у МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель»

У сучасному світі дуже багато свят – одні традиційні, їх святкують з покоління у покоління, інші – зовсім нові, вони ледь приживаються в наших головах і календарях. Але є свята особливі – в які ми висловлюємо вдячність представникам певної професії за їх життєвий вибір, якщо її щоденна робота – це не ремесло і не спеціальність, а порив душі, щире бажання допомагати і бути корисним тим, хто потребує підтримки?

Уся робота МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» будується на мудрій заповіді милосердя – хеседі, а втіленням цієї заповіді щоденно займаються наші найдобріші і наймудріші соціальні працівники. Саме їх ми вітаємо сьогодні зі святом і їм говоримо своє щире спасибі! Бо ж, як влучно зауважила наша підопічна Маня Н.: «Соціальний працівник – це мої очі і вуха у цьому зовсім новому та мало зрозумілому світі. Без її турботи і терпіння я не змогла б обійтися у жодній ситуації».

Складно переоцінити, на скільки важлива роль соціального працівника у житті кожного підопічного. Адже більшість клієнтів Хесесду – самотні люди похилого віку, для яких, як стверджує наш підопічний Харитон М. «… соціальний працівник давно стала членом нашої маленької родини і піклується про нас, як про рідних. Ми навіть не відчуваємо, що вона на роботі, коли отримуємо допомогу, догляд, повагу та підтримку».

Цим чуйним і турботливим людям був присвячений концерт, організований за участі підопічних і волонтерів МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель». Перед початком концертної програми усі присутні соціальні працівники отримали почесні грамоти зі словами глибокої вдячності не лише від адміністрації і колективу Хеседу, а, у першу чергу, від тисяч наших підопічних, про яких вони так самовіддано турбуються.

А після урочистої частини на наших милих співробітниць очікувало чаювання із солодощами і надзвичайна насолода від виступів талановитих волонтерів і запрошених виконавців. Присутні змогли помилуватися майстерним виконанням танців «Єврейський дворик», «Джайв» і «Буковинський танок», подарованих учасниками дитячого танцювального ансамблю «Каштан», і «Вальсу» у виконанні учасників танцювального ансамблю Хеседу «Крок вперед». А слух гостей потішили вокальні композиції у виконанні заслуженого артиста України Михайла Полоза, Аркадія Айзмана та Людмили Ладик, Михайла Стрижевського, Інни Куликової, Івана Малярчука та Емми Бурдинської.

Прекрасне свято завершилося бурхливими оваціями і світлими посмішками чудових співробітниць МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель», у чиїх ніжних руках зберігається найдорожче, що довірило нам життя – вразливі душі наших підопічних.

Зі святом, наші любі соціальні працівники! Мазаль тов!

Читай також

Архів