• Зоя отримала в подарунок постільну білизну та рушники!

   

     зібрано 2600 грн

     залишилось зібрати 0 грн

  Уже третій рік поспіль МБФ «Єврейський Хесед« Бней Азріель» веде надзвичайний по своїй суті проект -« Здійснення мрії ». Адже в сім'ї Хеседу є підопічні, чия доля склалася важко. Це самотні, важко хворі люди, досягненнями яких є оптимізм, сила духу і тверда віра в завтрашній день, не дивлячись на жахливі обставини життя. А також у них є звичайні побутові потреби, реалізація яких стала для цих людей мрією. Безумовно, наш Фонд допомагає цим підопічним з організацією консультацій фахівців, ліками, оплатою операцій, частковим ремонтом житлового приміщення тощо. Однак є й такі справи, які неможливо здійснити без сторонньої допомоги. Особливо, коли мова йде про підопічних молодого віку. Однією з них є Зоя Борс.

  Зоя живе з дідусем-опікуном, який має вікові проблеми зі здоров'ям. Батьків у дівчинки немає, а з самого дитинства вона «подорожує» з однієї лікарні в іншу: онкологічне захворювання мозоку, яким страждає 22-річна дівчина, висмоктує з неї не тільки здоров'я, але і не дає ні працювати, ні жити як звичайна людина.

  Два роки тому ми всі разом допомогли Зої здійснити мрію - забезпечили їй поїздку в гарне місто Львів за рахунок пожертвувань, зібраних під час художньої виставки заслуженого художника України Германа Гольда. Для дівчинки, яка ніде в житті не була, крім лікарень, ця подія стала дивом. А ми, взявши участь в проекті, - чарівниками! Зоя, яка побувала і на екскурсіях, і у Львівському театрі, і в синагозі просила передати всім чарівникам велике і щире «дякую»! За ваші теплі серця і щирі душі!

  Сьогодні дівчині знову потрібна допомога - придбання 2 комплектів постільної білизни, а також комплекту рушників. Для багатьох з нас це звичайні покупки, які ми можемо зробити у зручний для нас час. Але не для Зої з її мізерною пенсією, яка зазвичай витрачається на ліки.

  Загальна сума, яку потрібно було зібрати - 2600 гривень, з них 2000 гривень - 2 комплекти постільної білизни (бязь 100%, виробництво Україна) і 600 гривень - 1 комплект рушників (бавовна 100%, 4 одиниці).
  Проект з проханням про допомогу Зої був розміщений і в соціальних мережах, і на нашому сайті. Для його реалізації ми б збирали пожертви протягом декількох місяців. Але Ірина Акімова - художниця, лідер громадської організації «Українська асоціація жіночих досліджень в мистецтві» перейнялася ситуацією молодої дівчини і повністю профінансувала її прохання. Сказати, що Зоя була щаслива як дитина, яким вона по суті і є - це нічого не сказати! Ми впевнені, що такі позитивні емоції і виконання мрії будуть благотворно впливати на здоров'я дівчини.