Клуб мандрівників

Наш «Клуб мандрівників»

Чи люблять євреї подорожувати? Відповідь на це питання є очевидною. Єврейський народ за свою історію так часто міняв «країну проживання», що «почуття дороги» увійшло до його плоті й крові. Але що робити, якщо твоє серце жадає нових вражень, а обставини життя або здоров'я не дозволяють відправитися у подорож? І на це питання відповідь також проста - ми вирішили розробити віртуальні тури для всіх бажаючих. Адже в цьому році ми святкуємо 20-тиріччя МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель». І неможливо заперечувати той факт, що такий вік є найбільш підходящим для пригод! Наші підопічні та волонтери - люди допитливі і ерудовані. Коло їх інтересів досить широке. Також велика й географія країн, в яких вони хотіли б побувати. Однак, яка користь єврею від подорожі заради подорожі? Звичайно ж, хочеться провести час з користю. А це значить, подивитися не тільки відомі пам'ятки тієї чи іншої країни, а й відвідати місця, дорогі серцю кожного єврея. Безумовно, таким місцем є синагога.

Отже з урахуванням всіх аспектів єврейських традицій, а також використовуючи досягнення сучасних технологій, Центр соціального маркетингу Хеседу приготував приємний сюрприз для наших дорогих клієнтів - відкрив віртуальний «Клуб мандрівників». Першим туром в рамках цього проекту став тематичний курс «Синагоги світу: історії та події». Цей курс являє собою інтерактивне слайд-шоу, що складається з циклу подорожей. Відмінною особливістю курсу є те, що учасники можуть не тільки отримати естетичне задоволення від розкішних фотографій знаменитих синагог, що діють в різних країнах світу, а й зануритися в історії про дивовижні долі людей, причетних до створення єврейських громад і будівництва синагог. За причини того, що матеріал дуже великий, тематичний курс було розбито на цикл з 7 «турів», а саме: Австралія та Океанія; Європа; Північна Америка; Південна Америка; Африка та Азія; Синагоги мусульманського світу; Україна і Росія.

Наше кругосвітня подорож почалася 18 квітня 2016 року: Денний центр Хеседу прийняв «на борт корабля» групу клієнтів з Деснянського та Солом'янського районів міста Києва, які змогли побувати в Австралії і Океанії, подорожуючи з першими євреями-переселенцями в «країну кенгуру». Ми побачили не тільки розкішний інтер'єр діючих синагог Сіднея, Мельбурна, Брісбена, Хобарта і інших міст, а й відчули яскраві події, що відбулися протягом 6 хвиль єврейської еміграції до Австралії. Подорож нашим клієнтам надзвичайно сподобалася. І було прийнято однозначне рішення не змінювати курс - розвиваємо напрям «Синагоги світу: історії та події»!

Але наш клуб мандрівників йде в ногу з сучасними технологіями! Тому ще одним цікавим напрямком стануть skype-подорожі. Наші друзі в інших країнах будуть в реальному режимі показувати краси міста, в якому вони живуть, а дорогі мандрівники, сидячи в затишку і комфорті в Денному центрі, зможуть все це побачити і поспілкуватися відразу ж з екскурсоводами! Дана програма починає працювати з грудня 2016 року. А коли саме Ви зможете дізнатися з нашого календаря на сторінці «Анонси».

Однак краще один раз ... помацати, ніж сто разів побачити?. Саме для цього ми вирішили запрошувати до нас справжніх іноземців - відомих діячів сучасного мистецтва, науки, дипломатії, представників ділових кіл і тих, хто щиро радий поспілкуватися з нашими підопічними! Такі зустрічі розпочнуться з 2017 року.

Стартуємо в Денному центрі МБФ «Київський Хесед« Бней Азріель »! Ласкаво просимо до віртуального «Клубу мандрівників» нашого Хеседу!

Comments

Ваш коментар

Ваше повідомлення було успішно надіслано!

Читай також

    Архів