Чаювання з рабином

 Єврейські премудрості від рабина Хаїма Урі

У клубі МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» вже давно стало доброю традицією влаштовувати для підопічних - літніх євреїв Києва та Київської області - зустрічі з цікавими людьми. З особливим зацікавленням клієнти київського Хеседу чекають черговий захід в рамках проекту «Чай з рабином». Радість і особливие хвилювання викликають ці зустрічі.

Життя кожної людини складне. Щодня доводиться вирішувати безліч ситуацій, пов'язаних зі спілкуванням, побутом, тими чи іншими подіями. Людина так влаштована, що завжди хоче вийти з таких обставин з найменшими втратами, при цьому зберігши добре ім'я і не втративши поваги до себе.

Але хто зможе допомогти слушною порадою? Кому можна довірити те, що часом не спитав би у свого друга або мами? У єврейській культурі такими людьми були і залишаються рабини. Адже саме вони присвячують все своє життя служінню Богу і вивчення Тори. Це допомагає їм давати тільки правильні поради людям, які дуже часто задаються цілком земними питаннями.

Ось і на нинішній зустрічі наші підопічні обговорювали з рабином Хаімом Урі питання, що стосуються делікатних ситуацій, пов'язаних із знахідкою. І втратами! Що робити, якщо ти загубив гаманець? Інші матеріальні цінності? І рабин, як і належить людині його сану, давав поради як не зневірятися, якщо сталася втрата. Дійсно, хто з нас не пам'ятає розкішну єврейську приказку «Спасибі, Господи, що взяв грошима!»

А що робити, якщо ти знайшов гроші? На це питання наші підопічні теж почули корисні поради. Хочете дізнатися і ви? Приходьте до нас на зустрічі з рабином!

А ми висловлюємо сердечну подяку Рабину Хаїму Урі за зустріч і чекаємо знову в гості!

Читай також

Архів