Галопом по Європам разом з МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель»

Подорожі – це завжди цікаво, незабутньо та захоплююче, про це знає кожен з нас, чи не так, друзі? Але що ж поробиш, коли через фізичний стан та матеріальне становище ти вже не можеш собі дозволити часто мандрувати різними куточками планети? Невже варто сумувати, залишатися вдома та впадати у відчай? Ще чого, скажуть вам підопічні МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель», які регулярно відвідують заходи у Клубі Хеседу.

Зовсім нещодавно для клієнтів київського Хеседу стартувала програма віртуальних подорожей – «Галопом по Європам». У ході програми ведучий Фелікс Шустер проводить для присутніх віртуальну екскурсію найкрасивішими місцями різних країн, знайомить з традиціями, культурою та звичаями тієї місцевості, про яку розповідає нашим підопічним.

І це працює! Яскраві фотографії, захоплюючі історії і смішні сюжети, пов’язані з національними особливостями, та ще розказані в характерній манері вишуканого єврейського гумору, творять дива. Перші хвилин кілька клієнти МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» спокійно та, навіть з легкою скептичністю слухають ведучого і вивчають фото та відео, показані на екрані. А далі один за одним долучаються до обговорення, згадують, хто і де бачив щось схоже і як йому це сподобалося, і зала оживає. А якщо трапляється, що наші підопічні самі бували у країні, про яку йде мова, як це сталося з Литвою, то тут вже не одразу і збагнеш, хто кому екскурсію проводить – на стільки активно присутні коментують все побачене і почуте.

Так за жвавою і захопленою бесідою клієнти київського Хеседу – євреї Києва і Київської області – «Галопом по Європам» подорожують у компанії добрих друзів. І, найголовніше, повертаються з кожної такої подорожі, несучи з собою заряд бадьорості, гарного настрою та натхнення на увесь наступний тиждень. Приєднуйтеся до нас, друзі, і до нових зустрічей на відомих та незвіданих туристичних маршрутах разом з МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель».

Читай також

Архів